RESTORANID
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
RESTORAN IRISH STROOMI
Restoran Irish Stroomi – koht, kuhu on hea tulla kogu perega. Teid ootavad professionaalne teenindus, Euroopa köögi road, lai valik vaadiõlut ning mitmekesine veinikaart. Kõik see võimaldab meie külastajal leida siin midagi hingelähedast. Restoran Irish Stroomi sobib kiire ärilõuna soovijatele, kui ka nendele, kes soovivad õhtustada pere või sõprade ringis, nautides elavat muusikat ning fantastilist atmosfääri. Irish Stroomi – koht, kuhu tahaks ikka ja jälle tulla.

+372 5333 5900
irishstroomi@gmail.com

PIZZAKIOSK
Pizzakiosk on esimene valik, kus nõudlik klient leiab endale kvaliteetse pannipitsa. Me kasutame parimat toorainet ning valmistame pitsasid hoole ja armastusega. Pakume nii kohapeal einestamise võimalust kui ka take-away´d. Tellimusi saab esitada kohapeal ning pitsa valmimise ajal saab keskuses uudistada või muid sisseoste teha, kuid loomulikult saab ka ette tellida helistades, meie kodulehelt või kasutades Pizzakiosk äppi.

+372 686 4184
stroomi@pizzakiosk.ee
CHOPSTICKS
Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga kiirtoidurestoran. Kõik Chopsticksi toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest.

+372 670 1022
info@chopsticks.ee
MYSUSHI
MySushi on aastate jooksul kasvanud usaldusväärseks restoranide ketiks. MySushi laialdasest tootevalikust saab iga külastaja leida endale meelepärase, kõige värskemast toorainest valmistatud ning parimate hindadega sushi.

+372 550 7978
info@mysushi.ee
SAMSA FAMILY BAKERS
«SamsaFamilyBakers» – oleme idamaise aktsendiga pereettevõte. Juba üle 10 aasta jooksul oleme tootnud käsitsi valmistatud samsat vana perekonna Uzbekistani retsepti järgi. Teeme autori isetehtud käsitöö küpsetised kättesaadavaks absoluutselt kõigile. Kõik meie toidud säilitavad idamaised traditsioonid mugavas eurooplaste sobivas vormis. Pakume ka kvaliteetseid kohvijooke, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest ubadest. Ja meie kohvipartner on Coffee People.