ILU JA TERVIS
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
RIKOLIT
Kaupluselt RIKOLIT leiate nii naistele kui meestele kuld- ja hõbeehteid. Meie soodsad hinnad üllatavad Teid meeldivalt, mis on võimalik  tänu otsekontaktidega valmistajatehastega.

+372 619 1332
APHOTEKA
Apotheka apteegist leiad laia valiku tervise- ja ilutooteid ning ravimeid. Apotheka kliendikaardiga on paljud tooted eriti hea hinnaga. Kliendiks saad hakata apteegis kohapeal või internetis: www.apotheka.ee/kliendikaart
Apothekaga oled heades kätes!

JAHONTS
Kaupluses Jahonts on müügil lai valik kuld-ja hõbeehteid, vääris-ja poolvääriskividega ehteid, pärleid ja lauanõusid.

ILUSALONG VIRSIK
Ilusalongis Virsik ootab sind ees tõeline lõõgastus ja uus hingamine.

+372 550 2606
D-PÄIKE
D-päike kaubamärk sümboliseerib uut taset päevitusmaailmas. Kunagi varem ei ole me hoolitsenud Sinu naha heaolu ja väljanägemise eest rohkem kui nüüd. D-päike päevitussalongis päevitad Sa tervislikumalt ja saadud päevitusjume on loomulik, just nagu oleksid tulnud puhkuselt Vahemere äärest, seda kõike võimaldab uus päevitustehnoloogia.  Ootame kõiki, kes soovivad päevitada sisetingimustes või soetada päevituskosmeetikat nii salongis kui rannas päevitamiseks.

Oleme ka maailma №1 päevituskreemide kaubamärgi Australian Gold® edasimüüjad. D-päike päevitussalongis kehtivad ka Päike ja Päikesekiire päevituskeskuste kliendikaardid.

Loomulikult päikeseline elu!

+372 605 7058
info@dpaike.ee
LOODUSE ABI
Looduse Abi tootevalik üllatab teid meeldivalt: ökoloogiliselt puhtad looduslikud tooted, kosmeetilised ja eeterlikud õlid, taimeteed, ürdid, kosmeetikavahendid ja palju muud.

+372 5551 7732
L COSMETICS

Kauplus LCosmetics pakub laias valikus tooteid naistele, meestele ja lastele. Siit leiate juukse-, naha- ja küüntehooldusvahendeid, kosmeetikat ning aksessuaare, parfümeeriat, hügieenivahendeid, pesu- ja puhastusvahendeid ning tervislikku toitu.  LCosmetics kauplus pakub enam kui 90 brändi ning üle 13 000 erinevat toodet – lemmikud ülemaailmsed kaubamärgid ja ka kodumaised tootjad! Ilutoodete ostmisel on alati vaja konsultantide abi ja nõuandeid, mistõttu pakume kvaliteetset ja meeldivat teenindust!

GURMANS
Meeldivalt lõhnavas Gurman`s tee- ja kohvipoes ootavad Sind lisanditega ja puhtad puruteed, maitsestatud ja puhtad kohvioad, erinevad pakendatud tooted ja suur valik tee- ja kohvinõusid ning -tarvikuid.
Kui vajad gurmaanile kingitust, tahad sõpru kostitada või otsid õhtuks meelepärast, siis leiad kõik vajamineva meie maitsete majast!

+372 675 5490
www.gurmans.ee