RESTORANID
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
RESTORAN REPA
Repa – kus toidud maitsevad justkui nagu vanaema juures! Siinolles tunned ära märksõnad nagu: kodune, maalähedane, lihtne ja seda nii maitsetes kui ka üleüldises restorani õhkkonnas!

+372 6001015
pelm@pelm.ee

PIZZAKIOSK
Pizzakiosk on esimene valik, kus nõudlik klient leiab endale kvaliteetse pannipitsa. Me kasutame parimat toorainet ning valmistame pitsasid hoole ja armastusega.Telli pitsa ette või koju numbril 686 4184.

+372 6864 184
stroomi@pizzakiosk.ee
CHOPSTICKS
Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga kiirtoidurestoran. Kõik Chopsticksi toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest.

+3726701022
info@chopsticks.ee
MYSUSHI
MySushi on aastate jooksul kasvanud usaldusväärseks restoranide ketiks. MySushi laialdasest tootevalikust saab iga külastaja leida endale meelepärase, kõige värskemast toorainest valmistatud ning parimate hindadega sushi.

+372 550 7978
info@mysushi.ee
SAMSA FAMILY BAKERS
«SamsaFamilyBakers» – oleme idamaise aktsendiga pereettevõte. Juba üle 10 aasta jooksul oleme tootnud käsitsi valmistatud samsat vana perekonna Uzbekistani retsepti järgi. Teeme autori isetehtud käsitöö küpsetised kättesaadavaks absoluutselt kõigile. Kõik meie toidud säilitavad idamaised traditsioonid mugavas eurooplaste sobivas vormis. Pakume ka kvaliteetseid kohvijooke, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest ubadest. Ja meie kohvipartner on Coffee People.