MOOD
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
FASON
FASON usub, et inimeste ilu tuleb nende seest, kuid kaunid ja mugavad riided aitavad seda rõhutada.

TAKKO
Takko on Saksa kaubamärk, mis on Euroopa turul tuntust kogunud juba üle 30 aasta ja esindatud 16 riigis enam kui 1900 kauplusega. Stiilsed rõivad igaks päevaks ja erinevateks olukordadeks. Мitmekülgne Takko sortiment pakub laias valikus trendikaid ning soodsaid riided ja aksessuaare kogu perele.

4SEASONS
Kauplus 4Seasons pakub oma kaunitele külastajatele moodsaid, stiilseid ja klassikalisi naisterõivaid. Meie kogenud personal aitab teil valida erinevaid riideid iga garderoobi ja sündmuse jaoks. 4Seasons pakub laias valikus naisterõivaid: ülerõivaid, mitmesuguseid seelikuid, pükse ja pluuse, lai valik kleite, džemprid, kardiganid , tuunikad, jakid ja samuti palju aksessuaare. Suur valik hooajalisi mütse. Lai värvide, stiilide ja suuruste valik ja head hinnad üllatavad Teid!
PIDŽAAMA HOUSE
Pidžaama House on uus koduriietusepood. Üllatavad hinnad! Ainult naturaalsest kangast tooted kogu perele.

+372 5567 3751
pidzaama@gmail.com
ROSEMARINE
Kauplus ROSMARIN toob sinuni parima valiku maailmatrende ja moesuundi järgivaid noorterõivaid. Kaupluses on ka müügis trendikad jalatsid.

PEPCO
PEPCO – populaarne Euroopa jaekett, mis koosneb rohkem kui 1900 kauplusest.
Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele kõike, mida nad soovivad ja vajavad, et riietada oma perekonda ja kaunistada oma kodu. Seda kõike madalaimate hindadega.

klient.ee@pepco.eu

FANO
Fáno on Itaalia rõivaste pood, mis pakub naiste rõivakollektsioone erinevates suurustes, sealhulgas suurtes. Lisaks pakub Fáno klientidele erinevaid moeaksessuaare. Fáno on pereettevõte, mille eesmärk on alati pakkuda kvaliteetseid ja trendikaid riideid igaks päevaks või erilisteks sündmusteks, samuti olla inimeste jaoks sotsiaalselt aktiivne.

+372 5816 4161