LAPSED
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
KARUPOEG PUHH
Karupoeg Puhhi mänguasjakauplused on aastaid pakkunud rõõmu suurtele ja väikestele sõpradele ning praeguseks on kokku juba 10 kauplust üle Eesti. Meie valikus on väga palju põnevaid tooteid, mida igast teisest kauplusest ei leia. Meil on sõbralikud ja asjatundlikud klienditeenindajad, soodsad hinnad ning kliendikaardiga on kogu kaup alati vähemalt 10% tavahinnast…
AMADEO
Amadeo Estonia OÜ töötab juba ligi 10 aastat ja tegutseb laste toodetega suuruselt 0-170 cm. Müügil on pluusid, püksid, seelikud, kampsunid, joped, mütsid, ortopeedilised jalanõud, mänguasjad imikutele, voodipesu ja riided rasedatele. Meie kauplus müüb laias valikus kvaliteetseid ja väga eksklusiivseid peoriideid tuntud välis tootjatelt.

+(372) 5622 3694
SKYPARTY
SKY Party mängutuba on sobiv paik väikestele ja suurtele, lastele ja lapsemeelsetele. Meile võite tulla tähistama sünnipäevasid, sõbrapäeva või kevade algust, pidada laste kokkutulekuid, lasteaiapidusid, jõulupidusid või mis iganes pidu mis vajab pidamist. Meile võite tulla ka lihtsalt mängima, ilma erilise plaanita! Meie mängutoas leiavad tegevust nii lapsed kui ka vanemad! Ootame mängima ja tähistama kõiki lapsi nii lähedalt, kui kaugelt!

E-R 12.00 -20.00 L-P 10.00-20.00
Koolivaheajal 10.00-20.00.
Sünnipäeva ja peo tähistamiseks 10.00-21.00

Lisainfo www.skyparty.ee,
tel. 5031053.

SKY Party – rõõm taevani!