ILU JA TERVIS
TOIDUPOED
TOIDUPOED
KODU JA TEHNIKA
KODU JA TEHNIKA
LAPSED
LAPSED
MOOD
MOOD
JALATSID JA KOTID
JALATSID JA KOTID
ILU JA TERVIS
ILU JA TERVIS
RESTORANID
RESTORANID
TEENUSED
TEENUSED
VABA AEG
VABA AEG
RIKOLIT
Kaupluselt RIKOLIT leiate nii naistele kui meestele kuld- ja hõbeehteid.Meie soodsad hinnad üllatavad Teid meeldivalt, mis on võimalik  tänu otsekontaktidega valmistajatehastega.

+372 6191 332
APHOTEKA
Apotheka apteegis on saadaval lai valik tervise- ja ilutooteid ning ravimeid. Iga kuu on paljud tooted Apotheka kliendikaardiga eriti hea hinnaga. Apotheka kliendiks saad TASUTA hakata apteegis kohapeal või internetis www.apotheka.ee/kliendikaart Apotheka apteegis on saadaval järgmised terviseteenused: kiirtestid, vererõhu mõõtmine, veresuhkru, kolesterooli, triglütseriidide ja kehakoostise määramine. Erinevate tervisenäitajate määramine apteegis…

JAHONTS
Kaupluses Jahonts on müügil lai valik kuld-ja hõbeehteid, vääris-ja poolvääriskividega ehteid, pärleid ja lauanõusid.

ILUSALONG VIRSIK
Ilusalongis Virsik ootab sind ees tõeline lõõgastus ja uus hingamine.

550 2606
D-PÄIKE
D-päike kaubamärk sümboliseerib uut taset päevitusmaailmas. Kunagi varem ei ole me hoolitsenud Sinu naha heaolu ja väljanägemise eest rohkem kui nüüd. D-päike päevitussalongis päevitad Sa tervislikumalt ja saadud päevitusjume on loomulik, just nagu oleksid tulnud puhkuselt Vahemere äärest, seda kõike võimaldab uus päevitustehnoloogia.  Ootame kõiki, kes soovivad päevitada sisetingimustes või soetada päevituskosmeetikat nii salongis kui rannas päevitamiseks.

Oleme ka maailma №1 päevituskreemide kaubamärgi Australian Gold® edasimüüjad. D-päike päevitussalongis kehtivad ka Päike ja Päikesekiire päevituskeskuste kliendikaardid.

Loomulikult päikeseline elu!

+372 6 057 058
info@dpaike.ee
CLIPSON
OÜ Clipson tegeleb juukseaksessuaaride jae- ja hulgimüügiga aastast 2000.Pakume suures valikus juuksekumme-,klambreid, erinevaid ehteid ning maniküürivahendid. Meie poodide kohta leiate lisainfot www.clipson.ee

+372 5040592
clipson@clipson.ee
LOODUSE ABI
Looduse Abi tootevalik üllatab teid meeldivalt: ökoloogiliselt puhtad looduslikud tooted, kosmeetilised ja eeterlikud õlid, taimeteed, ürdid, kosmeetikavahendid ja palju muud.

L COSMETICS
Kauplus L-Cosmetics pakub laias valikus tooteid nii naistele, meestele kui lastele. Meie kauplusest leiate naha-, küünte- ja juuksehooldusvahendeid, kosmeetikavahendeid ja –aksessuaare, erinevaid parfümeeriatooteid, hügieenivahendeid, galanteriikaupu, pesu-ja puhastusvahendeid. Kaubamärgid: Чёрный Жемчуг, Natura Siberica, Organic Shop, Planeta Organica, Чистая Линия, Phyto Expert, Princessa, Ушастый Нянь, Лесной Бальзам, Aromatika, Маленькая Фея, Winx, Zinger, Dilis,  Новая Заря ja teised.

GURMANS
Meeldivalt lõhnavas Gurman`s tee- ja kohvipoes ootavad Sind lisanditega ja puhtad puruteed,
maitsestatud ja puhtad kohvioad, erinevad pakendatud tooted ja suur valik tee- ja kohvinõusid ning -tarvikuid.
Kui vajad gurmaanile kingitust, tahad sõpru kostitada või otsid õhtuks meelepärast,
siis leiad kõik vajamineva meie maitsete majast!

675 5490
www.gurmans.ee
https://www.facebook.com/Gurmans-Eesti